Klasický mírně prodloužený dámský nátělník Build Your Brand
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Klasický mírně prodloužený dámský nátělník Build Your Brand
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Topy a nátělníky |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4053838352083 |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Barevnost: | Černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Délka rukávu: | bez rukávů |
| Druh zboží: | tílka |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | do 180 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Ramínka: | úzká ramínka |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,161 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý hluboký výstřih |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!