Dámské bavlněné přiléhavé tílko Fruit of the Loom
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Dámské bavlněné přiléhavé tílko Fruit of the Loom
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Topy a nátělníky |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | 9788365040008 |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Bílá |
| Barvy: | melír |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | bez rukávů |
| Druh zboží: | tílka |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 165 g/m |
| Hodnota gramáže - bílá: | 160 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Ramínka: | široká ramínka |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,097 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý hluboký výstřih |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.