Dámský mírně prodloužený nátělník Urban Classics
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Dámský mírně prodloužený nátělník Urban Classics
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Topy a nátělníky |
|---|---|
| EAN: | 4053838028292 |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, Bílá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Ramínka: | úzká ramínka |
| Složení: | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,07 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.