Klasický mírně prodloužený dámský nátělník Build Your Brand
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Klasický mírně prodloužený dámský nátělník Build Your Brand
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Topy a nátělníky |
|---|---|
| EAN: | 4053838352038 |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Barevnost: | Černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Délka rukávu: | bez rukávů |
| Druh zboží: | tílka |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | do 180 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Ramínka: | úzká ramínka |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,161 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý hluboký výstřih |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.