Krátká barmanská zástěra se třema předníma kapsama
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Krátká barmanská zástěra se třema předníma kapsama
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zástěry |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9788827720004 |
| ? Délka: | 30 cm |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| šířka: | 60 cm |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, Bílá, Žlutá, Oranžová, zelená světlá, Tyrkysová, růžová, růžová světlá, Fialová, červená tmavá, Vínová, Modrá světlá, Hnědá, zelená lahvová, zelená tmavá, Khaki, Magenta, hořčicová, zlatá, stříbrná |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | REACH |
| Druh zboží: | zástěry |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Chemické čištění možné: | možno čistit chemicky |
| Kapsy: | 3 kapsy |
| Materiál - specifikace: | kepr |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 80 % polyester, 20 % bavlna |
| Typ zástěry: | krátká zástěra, zástěra bez laclu |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 30 x 60 cm |
| Vlastnosti: | předsráženo, EasyCare |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!