Extra široká klasická dlouhá zástěra na grilování
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Extra široká klasická dlouhá zástěra na grilování
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zástěry |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Délka: | 90 cm |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| šířka: | 90 cm |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, Bílá, Žlutá, Oranžová, červená tmavá, Béžová, Vínová, zelená lahvová, zelená tmavá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | REACH |
| Druh zboží: | zástěry |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 240 g/m |
| Chemické čištění možné: | možno čistit chemicky |
| Kapsy: | bez kapes |
| Materiál - specifikace: | kepr |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % bavlna |
| Typ zástěry: | zástěra s laclem, krátká zástěra |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 90 x 90 cm |
| Vlastnosti: | EasyCare |
| Země původu: | Nizozemí |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!