Lehčí přiléhavé dámské tričko Build Your Brand
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Lehčí přiléhavé dámské tričko Build Your Brand
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vyprodáno |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Černá, Bílá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,109 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko, spodní tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!