Dětské tričko Basic ve zúženém a mírně prodlouženém střihu 160 g/m
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Dětské tričko Basic ve zúženém a mírně prodlouženém střihu 160 g/m
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Klasický normální střih
Kulatý výstřih
Krátké rukávy
Měkký bavlněný povrch
Košilový lem
Tónované švy
| 110/116 | 122/128 | 134/140 | 146/152 | 158/164 | |
| Rozměr hrudníku v nejširší části | 35 cm | 38 cm | 41 cm | 44 cm | 47 cm |
| Délka trička | 49 cm | 53 cm | 57 cm | 62 cm | 67 cm |
| Délka rukávu | 15,5 | 16,5 | 17,5 | 18,5 | 19,5 |
šířka se měří od 2cm pod průramkem
délka se měří od nejvyššího bodu ramene k dolnímu okraji
tolerance +/- 2cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, šedá, Bílá, Žlutá, zelená světlá, růžová, Fialová, Béžová, růžová tmavá, Khaki |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Pro koho: | děti |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,098 |
| Velikost dětská: | 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm, 92 - 110 cm |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | základní (basic) tričko, spodní tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.