Lehká klasická unisex mikina přes hlavu Picollio, Bílá, vel.M
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Lehká klasická unisex mikina přes hlavu Picollio, Bílá, vel.M
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Totální výprodej |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Barevnost: | Bílá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Druh zboží: | mikiny |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 260 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Chemické čištění možné: | možno čistit chemicky |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 50 % bavlna, 50 % polyester |
| Složení - šedý melír: | 85 % bavlna, 15 % viskóza |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ mikiny: | přes hlavu |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava, běžná postava |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Váha: | 0,338 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy, uvnitř nezdrsněno |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!