Dvojbarevná bavlněná osuška na hamam se střapci 100 x 180 cm, 240 g/m
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Dvojbarevná bavlněná osuška na hamam se střapci 100 x 180 cm, 240 g/m
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| EAN: | Variante wählen |
| Materiál: | bavlna |
| Barevnost: | modrá, Tyrkysová, Hnědá |
| Barvy: | proužky |
| Bordura: | bez bordury |
| Druh ručníku: | osuška |
| Druh zboží: | ručníky |
| Hodnota gramáže: | 240 g/m |
| Kategorie: | Koupelna |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Váha: | 0,499 |
| Velikost: | 100 x 180 cm |
| Země původu: | Turecko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.