Červený smaltovaný plechový hrnek 360 mlse stříbrným lemem
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Červený smaltovaný plechový hrnek 360 mlse stříbrným lemem
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Plecháčky |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8595686200124 |
| Materiál: | plechový hrnek |
| Balení (ks): | 1 ks |
| Barva hrnku: | červená |
| Barva lemu: | stříbrná |
| Barva ucha: | červená |
| Barva zevnitř: | bílá |
| Barvy: | kombinace barev |
| Druh zboží: | hrnky |
| Hmotnost (kg): | 0,2 |
| Hrnek podle účelu: | na kávu, na čaj |
| Objem (ml): | 360 ml |
| Objem (Oz): | 12 Oz |
| Potisknutelná plocha: | 65 x 200 mm |
| Povrch: | lesklý |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Váha: | 0,3 |
| Vhodné do myčky: | ano, ne |
| Výška (mm): | 80 mm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!