Dvoubarevné retro šortky na plavání Urban Classics
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dvoubarevné retro šortky na plavání Urban Classics
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft8 755
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft10 216
Ft8 755-tól
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
–4 %
akár: –5 %
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Plavky |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4053838257074 |
| Materiál: | nylon |
| Gramáž: | méně než 130 g/m (velmi nízká) |
| Barvy: | kombinace barev |
| Délka nohavic: | krátké nohavice |
| Druh zboží: | plavky |
| Hodnota gramáže: | 120 g/m |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % nylon |
| Spodní lem: | otevřený lem |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Typ prádla: | plavky |
| Váha: | 0,217 |
| Vlastnosti: | šňůrka v pase |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!