Dámské volné tričko Urban Classics s ohrnutými rukávky 100% bavlna
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dámské volné tričko Urban Classics s ohrnutými rukávky 100% bavlna
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Akció
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft4 370
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft5 832
Ft4 370-tól
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–22 %
–5 %
–22 %
–22 %
–22 %
–5 %
–5 %
–3 %
–3 %
–23 %
–3 %
–3 %
–23 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–23 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–23 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–22 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–22 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
akár: –23 %
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Oversize a prodloužená délka |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, Bílá, Žlutá, Oranžová, zelená světlá, Tyrkysová, růžová, růžová světlá, Fialová, červená tmavá, Béžová, Vínová, Modrá světlá, Hnědá, zelená lahvová, zelená tmavá, růžová tmavá, Khaki, Magenta, zlatá |
| Barvy: | jednobarevné, pastelové |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Typ rukávu: | s manžetami |
| Váha: | 0,148 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko, spodní tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!