Dětská jednobarevná klasická mikina bez zipu
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dětská jednobarevná klasická mikina bez zipu
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikiny a svetry |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 9788378100003 |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, Bílá, červená tmavá, Vínová, Modrá světlá, zelená lahvová, zelená tmavá, hořčicová |
| Barvy: | jednobarevné, melír, pastelové |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Druh zboží: | mikiny |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž - šedý melír: | 260 g/m |
| Hodnota gramáže: | 280 g/m |
| Hodnota gramáže - bílá: | 260 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | děti |
| Složení: | 70 % bavlna, 30 % polyester |
| Střih: | klasický rovný střih, bez kapes |
| Typ mikiny: | přes hlavu |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,193 |
| Velikost dětská: | 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm, 92 - 110 cm |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy, uvnitř zdrsněno |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Země původu: | Egypt |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!