Elegantní keprová zástěra nad kolena ve svěžím stylu
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Elegantní keprová zástěra nad kolena ve svěžím stylu
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zástěry |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4040857076861 |
| ? Délka: | 55 cm |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| šířka: | 90 cm |
| Barevnost: | Černá, Modrá tmavá, Zelená, Béžová, Vínová, Hnědá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, REACH, Recyklovaný polyester |
| Druh zboží: | zástěry |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 215 g/m |
| Chemické čištění možné: | možno čistit chemicky |
| Kapsy: | 2 kapsy |
| Materiál - specifikace: | kepr |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % bavlna |
| Typ zástěry: | krátká zástěra, zástěra bez laclu |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 55 x 90 cm |
| Vlastnosti: | EasyCare |
| Země původu: | Pákistán |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!