Džínová koktejlová gastro zástěra se třema kapsama
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Džínová koktejlová gastro zástěra se třema kapsama
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zástěry |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9788829390007 |
| ? Délka: | 30 cm |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| šířka: | 60 cm |
| Barevnost: | Černá, modrá, Modrá tmavá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | REACH |
| Druh zboží: | zástěry |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 300 g/m |
| Chemické čištění možné: | možno čistit chemicky |
| Kapsy: | 3 kapsy |
| Materiál - specifikace: | kepr |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 80 % bavlna, 20 % polyester |
| Typ zástěry: | krátká zástěra, zástěra bez laclu |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 30 x 60 cm |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!