Dlouhá dětská lehce čistitelná zástěra Vienna
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dlouhá dětská lehce čistitelná zástěra Vienna
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zástěry |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5055650804893 |
| ? Délka: | 80 cm |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| šířka: | 60 cm |
| Barevnost: | Černá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, Bílá, růžová, zelená lahvová, zelená tmavá, růžová tmavá, hořčicová |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100 |
| Druh zboží: | zástěry |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 205 g/m |
| Kapsy: | bez kapes |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % bavlna |
| Typ zástěry: | zástěra s laclem, krátká zástěra |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 80 x 60 cm |
| Vlastnosti: | EasyCare |
| Země původu: | Bangladéš |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!