Bavlněná Chino pracovní zástěra se středovou kapsou
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Bavlněná Chino pracovní zástěra se středovou kapsou
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zástěry |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5056578001036 |
| ? Délka: | 86 cm |
| Materiál: | bavlna |
| šířka: | 72 cm |
| Barevnost: | Černá, šedá, Modrá tmavá, Béžová |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, wrap, EN 15797 |
| Druh zboží: | pracovní oděvy, zástěry |
| Hodnota gramáže: | 235 g/m |
| Chemické čištění možné: | možno čistit chemicky |
| Kapsy: | 3 kapsy |
| Materiál - specifikace: | plátno chino |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Typ zástěry: | dlouhá zástěra, zástěra s laclem |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 86 x 72 cm |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | zpevňující páska za krkem |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!