Dámské kontrastní raglánové tričko James and Nicholson
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dámské kontrastní raglánové tričko James and Nicholson
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vyprodáno |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barvy: | kombinace barev |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Období: | jaro, podzim, léto, zima |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv |
| Váha: | 0,122 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!