Dámská outdoorová fleecová bunda Fruit of the Loom
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dámská outdoorová fleecová bunda Fruit of the Loom
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vyprodáno |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | polyester |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, zelená lahvová, zelená tmavá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, wrap |
| Druh zboží: | bundy |
| Hodnota gramáže: | 300 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 100 % polyester |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ bundy: | fleecová |
| Typ rukávu: | bez manžet, raglánový rukáv |
| Váha: | 0,488 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Země původu: | Egypt |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!