Dámská dlouhá oversize mikina Urban Classics bez zipu
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dámská dlouhá oversize mikina Urban Classics bez zipu
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vyprodáno |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Zapínání: | na zip |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Druh zboží: | mikiny |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 300 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 65 % bavlna, 35 % polyester |
| Střih: | prodloužená délka, bez kapes |
| Typ mikiny: | přes hlavu |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,3 |
| Vlastnosti: | postranní švy, funkční materiál, uvnitř zdrsněno, šňůrka v pase |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!