Dámské běžecké kontrastní tričko James and Nicholson
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dámské běžecké kontrastní tričko James and Nicholson
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Trička na sport |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 9788554260002 |
| Materiál: | polyester |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Žlutá, Reflexní |
| Barvy: | kombinace barev |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sublimace |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 100 % polyester |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Váha: | 0,121 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | do véčka |
| Využití: | na sport, spodní tričko |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!