Dívčí základní bavlněné tričko Valueweight Fruit of the Loom
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dívčí základní bavlněné tričko Valueweight Fruit of the Loom
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Trička a tílka |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 9788369760001 |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, Bílá, Oranžová, Tyrkysová, růžová, růžová světlá, Fialová, Modrá světlá, Magenta, hořčicová |
| Barvy: | jednobarevné, melír, pastelové |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 165 g/m |
| Hodnota gramáže - bílá: | 160 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | děti |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Složení - ostatní melír: | 50 % bavlna, 50 % polyester |
| Složení - šedý melír: | 97 % bavlna, 3 % polyester |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,065 |
| Velikost dětská: | 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm, 92 - 110 cm |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!