Elegantní dámský top do pasu se spadlými rameny
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Elegantní dámský top do pasu se spadlými rameny
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Akció
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft4 392
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft5 861
Ft4 392-tól
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–5 %
–5 %
–22 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–23 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–3 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–22 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
–5 %
akár: –23 %
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Topy a nátělníky |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, modrá, Červená, Bílá, Fialová, červená tmavá, Béžová, Vínová, Modrá světlá, Khaki, Magenta |
| Barvy: | jednobarevné, pastelové |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Chemické čištění možné: | chemicky nečistit |
| Materiál - specifikace: | streč |
| Možno bělit: | ne |
| Období: | jaro, podzim, léto |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 97 % bavlna, 3 % elastan |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,18 |
| Vhodné do sušičky: | ne |
| Vlastnosti: | strečové |
| Výstřih: | lodička |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!