Dámský mírně prodloužený nátělník Urban Classics
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dámský mírně prodloužený nátělník Urban Classics
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Topy a nátělníky |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4053838028261 |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, Bílá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Ramínka: | úzká ramínka |
| Složení: | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,07 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!