Dámské bavlněné přiléhavé tílko Fruit of the Loom
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dámské bavlněné přiléhavé tílko Fruit of the Loom
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Topy a nátělníky |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Bílá |
| Barvy: | melír |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | bez rukávů |
| Druh zboží: | tílka |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 165 g/m |
| Hodnota gramáže - bílá: | 160 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Ramínka: | široká ramínka |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,097 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý hluboký výstřih |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!