Dámská oversize mikina přes hlavu, spadlé rukávy
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dámská oversize mikina přes hlavu, spadlé rukávy
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Oversize mikiny a svetry |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Černá, šedá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Druh zboží: | mikiny |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 250 g/m |
| Hřejivost: | nehřeje |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 65 % bavlna, 35 % polyester |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Typ mikiny: | přes hlavu |
| Typ postavy: | vysoká postava |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Váha: | 0,345 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!