Jemně proužkované oversize tričko Urban Classics
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Jemně proužkované oversize tričko Urban Classics
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Oversize a prodloužená délka |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4053838560389 |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Barevnost: | Černá |
| Barvy: | proužky |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 240 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Váha: | 0,148 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!