Extra dlouhé pánské bavlněné triko Build Your Brand
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Extra dlouhé pánské bavlněné triko Build Your Brand
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Oversize a prodloužená délka |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 4053838091678 |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Černá, šedá, Bílá, Khaki |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | prodloužená délka |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,175 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!