Fairtrade mikina bez zipu přes hlavu, směs bavlna polyester
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Fairtrade mikina bez zipu přes hlavu, směs bavlna polyester
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikiny bez zipu |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Bílá |
| Barvy: | melír |
| Certifikace: | Vegan, Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Recyklovaný polyester |
| Druh zboží: | mikiny |
| Etiketa: | saténová etiketa |
| Hodnota gramáže: | 280 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Chemické čištění možné: | chemicky nečistit |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 80 % bavlna, 20 % polyester |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ mikiny: | přes hlavu |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Váha: | 0,353 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | uvnitř zdrsněno, bezešvé |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Fairtrade mikina bez zipu přes hlavu
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!