Lehké pánské tričko Iconic 150 do véčka ve zúženém střihu
Nincs értékelés
Értékelés részletei
Lehké pánské tričko Iconic 150 do véčka ve zúženém střihu
Nincs értékelés
Értékelés részletei
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bavlněná trička |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Bílá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Hodnota gramáže - bílá: | 140 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100% bavlna |
| Složení - šedý melír: | 97% bavlna, 3% polyester |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,115 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | do véčka |
| Využití: | základní (basic) tričko, spodní tričko |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!