Lehké pánské spodní tričko Fruit of the Loom do véčka
Nincs értékelés
Értékelés részletei
Lehké pánské spodní tričko Fruit of the Loom do véčka
Nincs értékelés
Értékelés részletei
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bavlněná trička |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9788366750005 |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Černá, šedá, Červená, Zelená, Bílá, červená tmavá, Vínová, zelená lahvová, zelená tmavá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 145 g/m |
| Hodnota gramáže - bílá: | 140 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,118 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | do véčka |
| Využití: | teplé tričko, spodní tričko |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!