Bezešvé unisex tričko Heavy New Free se silikonovou úpravou
Nincs értékelés
Értékelés részletei
Bezešvé unisex tričko Heavy New Free se silikonovou úpravou
Nincs értékelés
Értékelés részletei
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bavlněná trička |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8591729202339 |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Bílá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, wrap |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,181 |
| Vlastnosti: | silikonová úprava |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!