Dvoubarevná fleecová mikina Urban Classics se stojáčkem
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dvoubarevná fleecová mikina Urban Classics se stojáčkem
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fleecové mikiny |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Materiál: | polyester |
| Zapínání: | na zip |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Barvy: | kombinace barev |
| Druh zboží: | mikiny |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 190 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | léto |
| Potisk: | výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % polyester |
| Střih: | klasický rovný střih, postranní kapsy |
| Typ mikiny: | se zipem bez kapuce, se stojáčkem |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava, vysoká postava |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,3 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Využití: | outdoor |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!