Krátká barmanská zástěra se třema předníma kapsama
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Krátká barmanská zástěra se třema předníma kapsama
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Zástěry |
|---|---|
| EAN: | 9788827720004 |
| ? Délka: | 30 cm |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| šířka: | 60 cm |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, Bílá, Žlutá, Oranžová, zelená světlá, Tyrkysová, růžová, růžová světlá, Fialová, červená tmavá, Vínová, Modrá světlá, Hnědá, zelená lahvová, zelená tmavá, Khaki, Magenta, hořčicová, zlatá, stříbrná |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | REACH |
| Druh zboží: | zástěry |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Chemické čištění možné: | možno čistit chemicky |
| Kapsy: | 3 kapsy |
| Materiál - specifikace: | kepr |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 80 % polyester, 20 % bavlna |
| Typ zástěry: | krátká zástěra, zástěra bez laclu |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 30 x 60 cm |
| Vlastnosti: | předsráženo, EasyCare |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.