Extra široká klasická dlouhá zástěra na grilování
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Extra široká klasická dlouhá zástěra na grilování
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Zástěry |
|---|---|
| EAN: | Variante wählen |
| ? Délka: | 90 cm |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| šířka: | 90 cm |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, Bílá, Žlutá, Oranžová, červená tmavá, Béžová, Vínová, zelená lahvová, zelená tmavá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | REACH |
| Druh zboží: | zástěry |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 240 g/m |
| Chemické čištění možné: | možno čistit chemicky |
| Kapsy: | bez kapes |
| Materiál - specifikace: | kepr |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % bavlna |
| Typ zástěry: | zástěra s laclem, krátká zástěra |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 90 x 90 cm |
| Vlastnosti: | EasyCare |
| Země původu: | Nizozemí |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.