Džínová koktejlová gastro zástěra se třema kapsama
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Džínová koktejlová gastro zástěra se třema kapsama
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Zástěry |
|---|---|
| EAN: | Variante wählen |
| ? Délka: | 30 cm |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| šířka: | 60 cm |
| Barevnost: | Černá, modrá, Modrá tmavá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | REACH |
| Druh zboží: | zástěry |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 300 g/m |
| Chemické čištění možné: | možno čistit chemicky |
| Kapsy: | 3 kapsy |
| Materiál - specifikace: | kepr |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 80 % bavlna, 20 % polyester |
| Typ zástěry: | krátká zástěra, zástěra bez laclu |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 30 x 60 cm |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.