Dlouhá dětská lehce čistitelná zástěra Vienna
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Dlouhá dětská lehce čistitelná zástěra Vienna
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Zástěry |
|---|---|
| EAN: | 5055650804893 |
| ? Délka: | 80 cm |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| šířka: | 60 cm |
| Barevnost: | Černá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, Bílá, růžová, zelená lahvová, zelená tmavá, růžová tmavá, hořčicová |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100 |
| Druh zboží: | zástěry |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 205 g/m |
| Kapsy: | bez kapes |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % bavlna |
| Typ zástěry: | zástěra s laclem, krátká zástěra |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 80 x 60 cm |
| Vlastnosti: | EasyCare |
| Země původu: | Bangladéš |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.