Bavlněná Chino pracovní zástěra se středovou kapsou
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Bavlněná Chino pracovní zástěra se středovou kapsou
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Zástěry |
|---|---|
| EAN: | Variante wählen |
| ? Délka: | 86 cm |
| Materiál: | bavlna |
| šířka: | 72 cm |
| Barevnost: | Černá, šedá, Modrá tmavá, Béžová |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, wrap, EN 15797 |
| Druh zboží: | pracovní oděvy, zástěry |
| Hodnota gramáže: | 235 g/m |
| Chemické čištění možné: | možno čistit chemicky |
| Kapsy: | 3 kapsy |
| Materiál - specifikace: | plátno chino |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Pro koho: | ženy, muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Typ zástěry: | dlouhá zástěra, zástěra s laclem |
| Váha: | 0,3 |
| Velikost zástěry: | 86 x 72 cm |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | zpevňující páska za krkem |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.