Lehčí přiléhavé dámské tričko Build Your Brand
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Lehčí přiléhavé dámské tričko Build Your Brand
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| EAN: | Variante wählen |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Černá, Bílá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,109 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko, spodní tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.