Dámské kontrastní raglánové tričko James and Nicholson
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Dámské kontrastní raglánové tričko James and Nicholson
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | Variante wählen |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barvy: | kombinace barev |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Období: | jaro, podzim, léto, zima |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv |
| Váha: | 0,122 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.