Dámská outdoorová fleecová bunda Fruit of the Loom
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Dámská outdoorová fleecová bunda Fruit of the Loom
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| EAN: | Variante wählen |
| Materiál: | polyester |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Zelená, zelená lahvová, zelená tmavá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, wrap |
| Druh zboží: | bundy |
| Hodnota gramáže: | 300 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 100 % polyester |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ bundy: | fleecová |
| Typ rukávu: | bez manžet, raglánový rukáv |
| Váha: | 0,488 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Země původu: | Egypt |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.