Dámská dlouhá oversize mikina Urban Classics bez zipu
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Dámská dlouhá oversize mikina Urban Classics bez zipu
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| EAN: | Variante wählen |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Zapínání: | na zip |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Druh zboží: | mikiny |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 300 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 65 % bavlna, 35 % polyester |
| Střih: | prodloužená délka, bez kapes |
| Typ mikiny: | přes hlavu |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,3 |
| Vlastnosti: | postranní švy, funkční materiál, uvnitř zdrsněno, šňůrka v pase |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.