Dámské běžecké kontrastní tričko James and Nicholson
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Dámské běžecké kontrastní tričko James and Nicholson
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Trička na sport |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | 9788554260002 |
| Materiál: | polyester |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Žlutá, Reflexní |
| Barvy: | kombinace barev |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sublimace |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 100 % polyester |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Váha: | 0,121 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | do véčka |
| Využití: | na sport, spodní tričko |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.