Krátký pletený oversize svetr do pasu a s kapucí Urban Classics
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Krátký pletený oversize svetr do pasu a s kapucí Urban Classics
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Oversize mikiny a svetry |
|---|---|
| EAN: | 4065812005823 |
| Materiál: | akryl |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, Béžová |
| Barvy: | jednobarevné |
| Druh zboží: | svetry |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 280 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Období: | podzim, zima |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 100 % akryl |
| Střih: | volný střih a oversize, crop top (do pasu) |
| Typ mikiny: | přes hlavu, s kapucí bez zipu, svetr |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Váha: | 0,56 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ne |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.