Dámská oversize mikina přes hlavu, spadlé rukávy
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Dámská oversize mikina přes hlavu, spadlé rukávy
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Oversize mikiny a svetry |
|---|---|
| EAN: | Variante wählen |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Černá, šedá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Druh zboží: | mikiny |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 250 g/m |
| Hřejivost: | nehřeje |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 65 % bavlna, 35 % polyester |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Typ mikiny: | přes hlavu |
| Typ postavy: | vysoká postava |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Váha: | 0,345 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.