Jemně proužkované oversize tričko Urban Classics
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Jemně proužkované oversize tričko Urban Classics
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Oversize a prodloužená délka |
|---|---|
| EAN: | 4053838560389 |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Barevnost: | Černá |
| Barvy: | proužky |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 240 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Váha: | 0,148 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.