Extra dlouhé pánské bavlněné triko Build Your Brand
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Extra dlouhé pánské bavlněné triko Build Your Brand
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Oversize a prodloužená délka |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | Variante wählen |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Černá, šedá, Bílá, Khaki |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | prodloužená délka |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,175 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.