Dvoubarevná fleecová mikina Urban Classics se stojáčkem
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Dvoubarevná fleecová mikina Urban Classics se stojáčkem
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Fleecové mikiny |
|---|---|
| EAN: | Variante wählen |
| Materiál: | polyester |
| Zapínání: | na zip |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Barvy: | kombinace barev |
| Druh zboží: | mikiny |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 190 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | léto |
| Potisk: | výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % polyester |
| Střih: | klasický rovný střih, postranní kapsy |
| Typ mikiny: | se zipem bez kapuce, se stojáčkem |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava, vysoká postava |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,3 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Využití: | outdoor |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.