Lehké pánské tričko Iconic 150 do véčka ve zúženém střihu
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Lehké pánské tričko Iconic 150 do véčka ve zúženém střihu
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Bavlněná trička |
|---|---|
| EAN: | Variante wählen |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Bílá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Hodnota gramáže - bílá: | 140 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100% bavlna |
| Složení - šedý melír: | 97% bavlna, 3% polyester |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,115 |
| Vhodné do sušičky: | ano |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | do véčka |
| Využití: | základní (basic) tričko, spodní tričko |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.